“Єврономера” провели наймасовішу акцію в своїй історії

Історію боротьби за лібералізацію митного законодавства в частині авто можна розділити на дві частини: до акції 4 лютого 2018 року і після неї.

Незважаючи на брудну провокацію від Михайла Саакашвілі та далеко не кращу погоду в багатьох регіонах України ГО “Авто Євро Сила” змога вивести на пробіг більше 6 тисяч автомобілів по всій Україні. До цього часу, ще жодна “автомобільна” організація не змогла подібного.

Український парламент вже довгий час намагається обійти стороною проблему “євроавто”. Незважаючи на велику кількість поданих законопроектів, що здатні вирішити проблему, комітету з питань податкової та митної політики до цього часу вдавалося блокувати їх і “пропускати” в сесійну залу. Масовість акції демонструє що водії “євроблях” стали окремою електоральною нішею, за яку варто боротися. Тому пані Южаніній вже не вдасться настільки легко блокувати всі ініціативи. Можна очікувати, що більшість партій внесуть в свої передвиборчі гасла тези про проблему “євроавто”, пропонуючи вирішення проблеми.

Також ГО “Авто Євро Сила” продемонструвала реальну чисельність організації і свої резерви у випадку просування законопроектів “проти блях”. Якщо на акції 6 вересня 2017 року — це було близько 1000 авто, то тепер до Києва може приїхати всі 10 000. Тому цей факт повинен охолоджувати наміри влади, якщо вона планує переобратися наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *