Волонтеру з Полтавщини виписали штраф на 300 тис. грн

Як повідомляє телеканал Лтава, волонтеру Олександр Шевченко з Полтавщини інкримінують 485 статтю Митного кодексу України та вимагають 313 тис гривень, хоча Олександр вже був оштрафований на 8500 грн.

Як розповідає Олександр,влітку 2016 року, він їхав на передову у волонтерських справах. На блокпості в Маріуполі його зупинили через реєстрацію автомобіля. І хоча Олександр підписав з митницею “мирову угоду” та сплатив 8500 грн штрафу, після поїздки отримав звістку що митниця продовжила розгляд справи і інкримінує йому 485 статтю. Якщо суд встановить, що Олександр Шевченко “ухилявся від сплати податків”, чоловік матиме сплатити штраф в 300% від суми розмитнення, а це 313 000 грн.

Перше підготовче засідання не відбулося, бо суддя Алла Олефір ухвалила клопотання позивача про перенесення розгляду справи на 2 тижні. Підтримати Олександра приїхали фронтовики, яким чоловік приганяв машини на передову, колеги-волонтери та представники об’єднання власників авто з єврономерами.

Не зовсім є зрозумілою законодавча база, оскільки за порушення митних правил Олександр вже був оштрафований. Наш ресурс буде слідкувати за розвитком подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *