Три місяці на розмитнення “євроблях”?

Як повідомляє Обозреватель, замісник голови комітету Верховної ради по питаннях податкової та митної політики, Юрій Вознюк (Народний фронт) бачить можливість надання трьох місяців для “амністії” ввезених в Україну авто на іноземній реєстрації.

“У нашому комітеті є ідея про внесення змін до закону, згідно з якою ви можете розмитнити автомобілі до 2010 року за низькими ставками акцизу і мита. Є така ідея, щоб зробити амністію для людей, які мають “єврономера”. Щоб вони мали можливість за три місяці розмитнити свої авто і їздити далі “, – заявив він.

Після цього будуть введені жорсткі обмеження на використання “блях” і вони стануть поза законом.

“Хто не встиг, ну, той не встиг! Така ідея в комітеті є на даний час. Думаю, що поки ще активісти про цю ідею не знають. Але вона крутиться в голові у нас. І думаю, що ця ідея реалізується в найближчим часом у вигляді змін до законопроекту “, – додав він.

Можливо варто очікувати законопроект, в якому буде представлене дане бачення. Але враховуючи, що голова комітету Верховної ради по питаннях податкової та митної політики Ніна Южаніна обіцяла подібний законопроект ще в вересні, і якого досі немає, то окреслити якісь сроки досить важко.

Також варто відмітити, що дана пропозиція не тільки не пропонує вирішення проблеми “євроавто”, а здатна навіть погіршити ситуацію, оскільки лібералізація митного законодавства не відбувається. А враховуючи що “блях” в Україні більше 1 млн, то за 3 місяці буде проблематично встигнути все зробити в такі стислі строки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *