Тетяна Острікова спростувала заяву Олександра Кірша про досягнутий консенсус

Вчора безліч інформаційних ресурсів, включаючи і наш, поширили заяву Олександра Кірша, про досягнутий консенсус в питанні авто на іноземній реєстрації. На жаль, сьогодні Олег Наразернко, з посиланням на Тетяну Острікову, спростував дану інформацію.

Олег Назаренко (Oleg Nazarenko), це журналістська качка. Як відповідальний член податкового комітету Ради, можу Вас запевнити, що наведене в статті, не відповідає дійсності. Жодних рішень з питання авто на іноземних номерах комітет не приймав і не погоджував. – написала в коментарі пані Острікова.

Так що змушені констатувати, що радість, яку принесла вчорашня новина — виявилася дуже передчасною. Дуже схоже на те, що пан Кірш — просто хотів набити собі політичного рейтингу, тому і зробив дану заяву. На жаль, зі слів пані Острікової, зрозуміло що Комітет податкової та митної політики ВРУ не має прийнятих рішень по питанню “блях”. Також тоді є незрозумілим, як пані Южаніна планує представляти законопроект, про який вона вже говорить декілька місяців, якщо в самого комітету немає жодних рішень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *