Рішення готове! Олександр Кірш повідомив що досягнутий складний консенсус!

Як повідомив Обозреватель, за долю автомобілів з європейської реєстрацією в Україні досягнуто складний консенсус – символічний збір до Державного бюджету.

“Щодо єврономерів можу повідомити, що вже досягнуто дуже складний економічний і політичний консенсус. У результаті останніх акцій протесту і роботи в комітеті вийшли на рішення про те, що власники авто на єврономерах заплатять до Держбюджету символічний внесок”, – заявив Кірш.

Схоже на те, що це підготовча заява, для внесення в парламент Законопроекту, якого так довго очікують “бляхарі”. З поміж строк можна читати, що авто, які знаходяться в Україні будуть сплачувати невеликий збір в держбюджет. При цьому ні механізми, ні розміри збору — поки не відомі.
Також Олександр Кірш відзначив, що немає єдиного погляду на збір для авто, які перебувають в Україні в режимі “транзит”.

2 коментарі

 1. Предлагаю продавать на еврономера специальные наклейки как по всей Европе при оплате дорог, может хоть дороги сделают за эти деньги. Тариф такой (в соответствии с качеством дорог) : 50 евро за год. И штраф 100 евро+покупка наклейки 50 евро. При покупке таких наклеек и карточки временного прибывания будет указаны данные водителя (не владельца) который управляет транспортным средством. Таким образом, у полиции будут данные о единственном владельце авто и проверка авто по базам угонов и др. При продаже авто на территории Украины такое авто получает нового владельца и новую карту. Т.е. каждый может управлять данным авто приобретая карту на это авто стоимостью 50 евро в год. если дороги будут как в Европе, то цену можно поднять до 100 евро.

  1. Не будет такого никогда…
   Половина из этих денег, упадёт в карман приближенных к кормушке…
   Сам гарант в этом не заинтересован…
   Пока есть заводы и теплоходы…
   И корпорация Богдан…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *