“Переговори з ГО “Авто Євро Сила” не ведуться з осені 2017” – Южаніна

Переговори з активістами організації “Авто Євро Сила”, яка відстоює інтереси власників автомобілів з європейськими номерами, не ведуться.

Про це заявила, народний депутат, голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна у ефірі телеканалу “Прямий”.

“Наразі переговори з активістами перервані, вони перервані з осені минулого року. Але те, що я запропонувала, передала їм на вивчення проект закону, закон, який використовується у Молдові у цьому питанні, і чекаю від них відповіді. Очевидно, що ми маємо терміново приймати рішення”, – заявила депутат.

За її словами, усі ті законопроекти, які зареєстровані у парламенті, то вони передбачають лише вирішення ситуації з “євробляхами” і не містять жодного врегулювання усього комплексу проблем, або взагалі не дають відповіді на питання, що Україні робити далі з цією проблемою.

“Ви подивіться на статистику – усі європейські країни просто спихнули у нашу країну усі автомобілі, які найближчими роками зупиняться.

Щодо ситуації у парламенті, то члени нашого комітету розділилися 50 на 50. І більшість говорить про те, що якщо живати якісь заходи, то для всіх платників податків. Виключно приймати ліберальні ставки, або як просять активісти, взагалі під нуль, щоб розмитнити автомобілі, то таку політику приймати не можна”, – додала Южаніна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *