Парламентарі пропонують зміни що здатні дуже сильно ускладнити життя “бляхарів”

Як повідомляє на своїй сторінці в FB ГО “АвтоЄвроСила”, парламентарі планують значно ускладнити життя водіям авто на іноземній реєстрації. Активісти опублікували порівняльну таблицю до проекту закону “Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів щодо ввезення транспортних засобів та митну територію України”.

Наразі важко сказати які з положень будуть втілені в життя, але в загальному можна сказати що Парламент спробує значно обмежити можливість управління авто на іноземній реєстрації українцями.

Так законопроект передбачає автоматичний обмін інформацією про транспортні засоби між Державною прикордонною службою та органами Національної поліції, право вилучати авто, які прострочили термін перебування згідно статті 95 МКУ та збільшує розміри штрафів до 5000 неоподаткованих мінімумів у деяких випадках. Крім того, парламентарі пропонують вважати протокол про порушення митних правил, врученим навіть тоді, якщо особа не перебувала за повідомленою нею адресою на момент спроби його вручити!!! (див. ст. 23)

Ознайомитися з документом Ви можете нижче:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *