Останній день “пільгового розмитнення”

Сьогодні, 22 лютого 2018 року, останній день “пільгового” періоду для розмитнення авто. Не зважаючи на те, що кількість автомобілів які розмитнились не складають і чверті від загальною, митниця разом з урядом рапортують про успішність компанії. Навіть існуючі драконівські тарифи призвели до надходжень в бюджет, що у 8 раз перевищують планові.

“За даними митниці, від початку періоду пільгового розмитнення в листопаді 2018 року до 20 лютого близько 130,4 тисячі власників оформили автомобілі з іноземною реєстрацією і сплатили майже 8 мільярдів гривень.
Із цієї кількості 112,5 тисяч – це ті автомобілі, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили майже 957 млн грн (8500 за кожне авто). Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані», – повідомляють у ДФС.​

Є надія, що дані факти відкриють очі керманичам держави, і вони зрозуміють що ще більше зниження ввізних мит і акцизу приведе до збільшення надходжень в бюджет, а не до його втрат, але це вже буде після закінчення виборчої компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *