Олег Назаренко вважає що причина відсутності законодавчого врегулювання проблеми “блях” є люди що займаються їх пригоном

Коментуючи матеріал times.zt.ua Олег Назаренко, на своїй сторінці в ФБ, висловив позицію, що причиною “застою” в врегулюванні митного законодавства в частині вживаних авто — є люди які приганяють ці авто в Україну.

Шкода, що відомий авто-експерт не хоче розібратися в проблематиці, а далі займається лобізмом великих автоімпортерів.

По-перше, “євробляхобізнесмени”, як каже Олег Назаренко, абсолютно не можуть впливати на рішення Українського парламенту, блокуючи, чи прискорюючи прийняття рішень, на відміну від великих корпорацій. В людей що займаються “прогоном” немає своєї асоціації, вони не працюють з депутатами банально тому, що знаходяться в різних “вагових” категоріях, на відміну від автоімпортерів.

По-друге, цим же бізнесменам, тільки на руку зміна законодавчої бази, оскільки це стимулює попит. При цьому саме великі автоімпортери отримають мізер, оскільки їм буде значно важче конкурувати з великою кількістю мілких підприємців. Саме тому їх лобісти так радикально виступають за збереження обмеження ЄВРО-5. Адже це обмеження викидає з “білого” ринку дешеві авто, до яких так прагнуть українці.

По-третє, “бляхарі” виступають за зниження митного тиску на авто значно активніше, ніж лобісти автоекспортерів, при цьому акцентуючи увагу на необхідності відмови від ЄВРО-5, для ВЖИВАНИХ АВТО, що зробить їх значно доступніше. Щось не пригадуються акції прихильників пана Назаренка за зниження ввізних мит чи відміну ЄВРО-5, на відміну від ГО “АвтоЄвроСила”, чи ГО “Вільні люди мають авто”.

Важливим позитивом у пості авто-експерта можна назвати заяву про проблему корупції на митниці. Але, на жаль, це проблема не тільки сфери авто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *