Олег Назаренко пропонує ввести плату за використання Українських доріг для “блях”.

Як заявляє Олег Назаренко, на своїй Фейсбук сторінці, акциз з палива покриває лише 6,9% витрат на будівництво та ремонт доріг. Інша ж частина покривається з податків.
Олега Назаренка обурює те, що “бляхи” теж використовують українські дороги, а значить повинні за це платити. Чомусь він вважає що водії “блях” платять менші податки.

«Вчора від України брав участь в телемості Київ -Таллін- Рига-Мінськ – Кішінев- Бішкек. Формат телемосту: я і зарубіжні колеги перебуваємо кожен у своїй країні, в прес-центрі з представниками ЗМІ. І журналісти всіх вищевказаних країн слухають виступи спікерів з цих країн і задають питання .. Обговорювали ринок електрокарів і законодавчі стимули.. Дуже цікаво і пізнавально.. Колега з Киргизстану розповів про плани виробництва електробусів, колега з Білорусі про виробництво електрокарів (вже є »пілоти ») .. Колега з Естонії підтримав наші починання щодо скасування податків на електрокари..
І, до речі, питання: колеги з Латвії та Молдови розповіли, що з 2017- го року всі не молдавські і не латвійські авто (іноземної реєстрації) платять за проїзд по молдавським і латвійським дорогах (купують віньєтку і тільки тоді їздять). Може і нам наслідувати їхній приклад? », – написав Назаренко.

 

Шкода що Олега Назаренко, намагається підмінити поняття. Як видно з його слів, він розділяє дорожній фонд на дві частини: надходження з акцизу та звичайні податки. По-перше, акциз — власники “блях” сплачують, оскільки заправляють авто тим самим паливом. По-друге, власники “блях” платять ті самі податки: вони працюють в тих самих установах, купують продукти в тих самих магазинах, сплачують те ж саме ПДВ, ЄСВ і інші податки. Шах і Мат!

Так, в багатьох країнах дійсно є так поняття як віньєтка. Але воно дійсно стосується іноземців, та має зміст, коли на авто з іноземною реєстрацією їдуть іноземці. В Україні це приведе до того, що власники “блях” будуть платити ще більше, поряд з іншими громадянами?

Чому ж Олег Назаренко, який називає себе автоекспертом, не бачить цього? Можливо через те що не хоче?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *