Хьюг Мінгареллі розкритикував соціальну нерівність в Україні

Як передає Тиждень, голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі на інвестиційній конференції Dragon Capital у Києві заявив що рівень нерівності в Україні просто неприйнятний, оскільки в такій ситуації досягти стійкого економічного зростання неможливо.

“Багато хто з вас ультраліберали, я – ні. Я вірю, що після певного рівня соціальної нерівності неможливо досягти стійкого зростання. У цій країні рівень нерівності просто неприйнятний”, — заявив він.

 Мінгареллі наголосив на важливості соціальної згуртованості.

 “Ви не можете бути країною, де більшість населення намагається вижити на менш ніж 200 доларів, коли у вас сотні Porsche, Ferrari та Lamborghini на вулицях. Так не може продовжуватися. Соціальна згуртованість дуже важлива”, — заявив представник ЄС.

І хоча, на перших погляд, дана заява немає нічого спільного з питанням авто на іноземній реєстрації, але вона демонструє відсутність розуміння та комунікації правлячих еліт з більшістю населення.

В більшості країн світу неможлива ситуація, коли політична верхівка блокує реформи та ініціативи, що здатні наповнити бюджет. І саме лібералізація ринку вживаних авто — здатна підвищити мобільність населення та, за рахунок цього, збільшити розмір самої економіки.

Але якщо ж звучать подібні заяви, то може вже решта світу бачить що еліти більше дбають про себе і свої інтереси, ніж про суспільний добробут?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *