Про нас

Ситуація що склалася на ринку вживаних авто — наразі доведена до абсурду. На жаль, у нашій країні, бал правлять гроші, а не здоровий глузд. Українець, маючи одну з найменших зарплат в Європі, змушений платити за авто в 2-4 раз більшу суму, ніж це робить європеєць. При цьому, державні мужі принципово не хочуть бачити ні можливий економічний ефект від здешевлення особистого автотранспорту, ні реальний стан справ, стаючи на сторону автолобістів (хоча, часто це одні і ті ж люди).

Відкриваючи інтернет ресурси, на жаль, важко не помітити, що інформаційне поле заповнено негативом до автомобілістів, що використовують єврономера. Зазвичай це проплачені матеріали, ціллю якого є не пошук вирішення проблеми, а банальна травля. Але цих матеріалів є настільки багато, що у суспільстві все частіше вимальовується образ водія на “бляхах” – як безвідповідальної особи, яка ближче до “гопніка”, ніж до повноцінного члена суспільтва.

Бляхар.Інфо — це спроба створити інформаційний простір, очищений від фейків та джинси автолобістів! Це ресурс, де кожен зможе знайти прості відповіді на давно наболілі питання. Це відповідь противникам єврономерів: список простих пояснень, чому дешеве авто — це економічний розвиток села та міста.

Ми — невелика команда однодумців, які їздять, як і на єврономерах, так і на авто з українською реєстрацією. Нас об’єднує ідея змінити митне законодавство, що стосується розмитнення автомобілів. Наше бачення вирішення проблеми: відміна ЄВРО-5 на вживані авто, та відміна акцизу в структурі податку. Ми віримо — що це єдиний правильний шлях!

Саме від Вас залежить, чи зможемо ми оперативно систематизувати наявну зараз інформацію та реагувати на інформаційний потік. Ми будемо вдячні будь-якій пожертві на розвиток ресурсу: